Vítejte na našem blogu!

23. srpna 2009 v 16:18 | Tenny |  U nás a o nás
Tento blog patří mě, osůbce přezdívané Tenny a ještě jedné, přezdívané Layla, nebo také Yuffie. Nejsme v blogování žádné amatérky, máme již jeden blog. Proč jsme tedy založili další? Protože jméno našeho původního blogu se nám příliš nezamlouvá a přejmenovat blog nelze. Tudíž se stěhujeme na novou adresu... :)
Nějakou dobu potrvá, než blog zprovozníme, vytvoříme layout (tedy, Layla vytvoří xD ), přesuneme všechny články z původního blogu a celkově blog předvoříme k naší představě. Blog tedy začne oficiálně fungovat až někdy kolem Vánoc. Do té doby nás prosím navštivte na stávající adrese - www.terisek-bavisek.blog.cz (ještě je vám pořád divné, proč se stěhujeme? xD )

Pokud by vás zajímalo, čemu se blog bude věnovat, mohl by vám napovědět jeho název. Tomodachi (čteno tomodači) znamená v japonštině přátelé, protože my jsme dvě nerozlučné kamarádky, které zbožňují anime, mangu a Japonsko vůbec.

Kdyby jste nás chtěli z nějakého neznámého důvodu kontaktovat, navštivte prosím náš stávající blog, nebo nám napište na tennyalayla@gmail.com

Děkuji vám všem za pozornost! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama