Říjen 2009

A pak se diví, že mám depresi...

31. října 2009 v 20:06 | Tenny |  Epizody z mého života
Jak se říká, to co se může pokazit, to se SAKRA pokazí. A ano, mluvím o náladě. Vážně, měla by být skvělá. Vrátila jsem se od Lali, kde jsme pracovali na blogu a moc se nám to povedlo. A taky vyšel nový díl Ouranu - mangy. A taky další mangy, co čtu... Skvělý, ne?
Já, naprosto natěšená, jsem dokonce pomohla bratrovi s úkolem na angličtinu (což je div, vzhledem k jeho povaze)... Jenomže pak přišla studená sprcha.
Ten díl Ouranu tam byl. Jenomže potom, co jsem si ho přečetla, my nebylo do smíchu, ale smíš do pláče. Chápete to? Po OURANU?
Že by se snížila kvalita mangy? Že by vtipy přestaly být vtipné a začali být trapné? Kdepak, kvalita je skvělá, sna ještě lepší než předtím. jenomže to, o co se tam jedná...
(kvůli MEGAMEGAMEGA spoileru pod perexem) - a pak neříkejte, že jsem vás nevarovala


Vítejte na novém blogu!

31. října 2009 v 15:00 | Tenny |  Aktuality
Vítám zde ty, co jsou tady poprvé i ty, co znají náš starý blog a proto se objevili tady. Je to dobrý, co? xD
Jak někteří z vás jistě dobře ví, tenhle blog patří dvěma, mohu-li říct skvělým, osobám, které si přezdívají Tenny a Layla (někdy taky jinak než Layla... Že by krize osobnosti? Ne, jenom moc lidí, co používají stejnou přezdívku. xD )
Dříve jsme operovali na blogu zvaném terisek-bavisek.blog.cz, takže vás asi moc nepřekvapuje, že jsme se přestěhovali. Jednou jsme se prostě shodli, že by nezaškodilo změnit blog, protože pod tím předchozí názvem si asi většina lidí představí nějaký didlinkovský blog s pixelkami a bleskowkami, což my URČITĚ nejsme.
A nezměnil se jen název, změní se i jiné věci. Blog je teď mnohem lépe zorganizovaný a přehledný. Také toužíme po tom, aby byl mnohem více autorský. Naše vlastní články, recenze, obrázky a ty ostatní věci... jistě jste si všimli, že layout není z nějakého obrázku ukradeného na googlu, ale náš vlastní, tedy, Layli vlastní, chtěla jsem říct. xD (no, ale nápad to byl můj... :D )

Prostě začínáme od píky, abychom byly lepší! Člověk musí pořád toužit po zlepšení, protože je tu vždycky někdo, kdo je lepší. A já můžů říct, že jsme se za tu dobu, co blogujeme, už hodně zlepšily. Layla umí mnohem lépe kreslit a vytváří nádherné layouty, já se neustále zlepšuji v psaní recenzí , povídek a podobných věcí. (ovšem si neustále fušujeme do řemesla. xD )
Náš blog byl před dávnou dobou takový, jakých je na blog.cz plno. Teď už nenajdete blog,. který by se našemu podobal. a na to jsme pyšné - sice nechrlíme 20 článků za den, ale zato jsou to články kvalitní, dlouhé a obsažné. Hm... Něco tu zapáchá... Že by samochvála? xD
Ne, nejsme dokonalé. Máme tu pořád nějaké ty vygooglované obrázky, málo recenzí a podobné věci... ale snažíme se, sakra jó!

Je pravda, že tu moc článků ještě není, ale ty budeme přidávat postupně, nejenom ty nové, ale ty staré z původního blogu. Tak snad se vám tu bude líbit!

Zdraví vás Tenny, expertka o manze a taky Layla, expertka přes dorama ! ;)

P.S. - Jestli vás náš blog zaujal, můžeme se klidně spřátelit. Ale pozor, jsme vybíravé! Navíc... Je divné nabízet spřátelení, kdy na blogu ještě skoro nic není, tak radši počkejte, třeba budete zklamaní... xD

P.S.S. - HAHAHAHAHAHA! To koukáš, co Tachiko!? Tak si rychle něco založ, ať se nám vyrovnáš! :P

Layla - Povídky

31. října 2009 v 14:12 | Layla |  rozcestníky
Narozdíl od Tenny je má povídková tvorba velice skromná, ale časem snad bude přibývat.

V odkazu výše naleznete tyto povídky:
zatím nicV nich naleznete:

Naruto Fanfiction:

Vítej doma, … ehm…, synu
  • Takashi Yoshiro se vydává najít svého otce poté, co mu zemře matka. Sám si s ní dost zažil, zvláště proto, že to nebyla zrovna počestná žena a tak uvidíme, jak se splní jeho očekávání o svém novém příbuzném.
Útržky ze života
  • Toto je série o lidech, kteří mají mají toho společného jenom opravdu hodně málo. Nám neznámé části jejich života jsem právě tady zkusila poodhalit. Série se skládá ze tří sérií, které nemá smysl řadit.

Koutek umělce - Rozcestník

31. října 2009 v 13:46 | Layla |  Náhled do duše umělce

Tenny


Layla

(X) Deviantart
(X) Fanarty(X) Fanarty
(X) Vlastní tvorba

(X) Vlastní tvorba
(X) Layouty
(X) Ostatní tvorba(X) Ostatní tvorba

Pozn. - Já do umění již nefušuji a Lali se nějak nemá k tomu, aby něco přidávala, takže je zbytečné tyto rubriky projíždět - jsou prázdné. :)

V REKONSTRUKCI!

U nás, o nás a od nás - Rozcestník

18. října 2009 v 17:19 | Layla |  U nás a o nás
(X) Aktuality (X) My a zase my (X) Blog (X) Layouty
(X) Naše downloady (naše titulky, překlad mangy)
(X) Kde... najdete mangu, anime, dorama či cokoliv jiného

Reklamy (a jiné hemzy a věci mimo)

10. října 2009 v 16:01

REKLAMY


Tak a sem dávejte komentáře, které jsou mimo, jako:
  • Žádanky o hlasování
  • Pozdravy a poznámky k blogu celkově (tím myslíme třeba:Máš to tu moc hezký. Fuj, jdi se s timhle blogem vycpat. atd.)
  • Prosby o navštívení vašich stránek nebo soutěží
  • Komentáře, které se nevztahují k žádnému  článku, přesto obsahují nám důležitá sdělení
  • reakce na komentáře na vašich blozích
Pokud tak neučiníte, nemáme pro vás sice žádný blacklist, ale jakmile takovýto komentář zmerčíme někde jinde, okamžitě ho mažem a váš blog se v naší paměti navždy zaryje jako jeden z těch podprůměrnějších. Při opakování vám prostě bloknem přístup.

A když tak učiníte, možná dostanete i patřičnou odezvu (poděkování, hlásnutí a podobně).

REKLAMY