Vítejte na novém blogu!

31. října 2009 v 15:00 | Tenny |  Aktuality
Vítám zde ty, co jsou tady poprvé i ty, co znají náš starý blog a proto se objevili tady. Je to dobrý, co? xD
Jak někteří z vás jistě dobře ví, tenhle blog patří dvěma, mohu-li říct skvělým, osobám, které si přezdívají Tenny a Layla (někdy taky jinak než Layla... Že by krize osobnosti? Ne, jenom moc lidí, co používají stejnou přezdívku. xD )
Dříve jsme operovali na blogu zvaném terisek-bavisek.blog.cz, takže vás asi moc nepřekvapuje, že jsme se přestěhovali. Jednou jsme se prostě shodli, že by nezaškodilo změnit blog, protože pod tím předchozí názvem si asi většina lidí představí nějaký didlinkovský blog s pixelkami a bleskowkami, což my URČITĚ nejsme.
A nezměnil se jen název, změní se i jiné věci. Blog je teď mnohem lépe zorganizovaný a přehledný. Také toužíme po tom, aby byl mnohem více autorský. Naše vlastní články, recenze, obrázky a ty ostatní věci... jistě jste si všimli, že layout není z nějakého obrázku ukradeného na googlu, ale náš vlastní, tedy, Layli vlastní, chtěla jsem říct. xD (no, ale nápad to byl můj... :D )

Prostě začínáme od píky, abychom byly lepší! Člověk musí pořád toužit po zlepšení, protože je tu vždycky někdo, kdo je lepší. A já můžů říct, že jsme se za tu dobu, co blogujeme, už hodně zlepšily. Layla umí mnohem lépe kreslit a vytváří nádherné layouty, já se neustále zlepšuji v psaní recenzí , povídek a podobných věcí. (ovšem si neustále fušujeme do řemesla. xD )
Náš blog byl před dávnou dobou takový, jakých je na blog.cz plno. Teď už nenajdete blog,. který by se našemu podobal. a na to jsme pyšné - sice nechrlíme 20 článků za den, ale zato jsou to články kvalitní, dlouhé a obsažné. Hm... Něco tu zapáchá... Že by samochvála? xD
Ne, nejsme dokonalé. Máme tu pořád nějaké ty vygooglované obrázky, málo recenzí a podobné věci... ale snažíme se, sakra jó!

Je pravda, že tu moc článků ještě není, ale ty budeme přidávat postupně, nejenom ty nové, ale ty staré z původního blogu. Tak snad se vám tu bude líbit!

Zdraví vás Tenny, expertka o manze a taky Layla, expertka přes dorama ! ;)

P.S. - Jestli vás náš blog zaujal, můžeme se klidně spřátelit. Ale pozor, jsme vybíravé! Navíc... Je divné nabízet spřátelení, kdy na blogu ještě skoro nic není, tak radši počkejte, třeba budete zklamaní... xD

P.S.S. - HAHAHAHAHAHA! To koukáš, co Tachiko!? Tak si rychle něco založ, ať se nám vyrovnáš! :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama