Že by výkec? Možná

24. listopadu 2009 v 13:11 | Layla |  L-o mě
Takže lidičky, jsem marod, tři dny jsem s nesměla k počítači ani přiblížit oficiálě a dva jsem prostě nemohla. Chápete určitě , že po takové pauze prostě člověka popadne amok a jesdiný, čeho je schopný je propařit první příležitost nějakou stupidní hrou. Noooo, měla jsem to včera v plánu, ale to bych se vlastně potom ani nenamáhala psát tenhle článek (znáte mě). Jenže ještě něž jsme se přesunuly oficiálně sem, Tenny mlela něco o tom, že by chtěla zavést tzv. výkecy, stejně jako má Tachi. Řekla jsem proč ne, ale bude to furt patřit k aktualitám. No a jelikož se zatím Tenny na žádnej pořádněj nedala, začnu já. A vcelku mě to i baví, chacha.
Co že jsem vám to chtěla všechno vyslepičit? Jó, už si vzpomínám. Takže jsem včera místo nějaké stupidity, kterou bych vyhrabala v útrobách našeho pc, hrála něco naprosto úžasného, za co jsem mojí mamce neskutečně vděčná. Tak se Tachi připrav, myslím, že se zblázníš XD. Mamka sehnala program,. který umožňuje hrát hry na Nintendo DS na PC. To ale není všechno, z toho bych tak nadšená nebyla. Úplně mega nadšená jsem z tohohle: Mám k tomu stáhlou Final Fantasy XII: Revenant Wings. Juchů!
No tak dneska jsem chtěla pařit tak,y ale jelikož mi postavu už podruhý zabili, rozhodla jsem se vám sem něco napsat. Rádi? Ne, vím, že takhle to vypadá spíš jako vytahovák, něž výkec, ale chtěla jsem to prostě někomu říct. (Tenny to v mobilu nedokáže ocenit:D)
Tak a teď k blogu. Jetě dneska sem hodím jeden článek, možná stihnu i recenzi atd. Pak už pádím k té hromadě věcí, kterou mi Tenny poslala po sestře, abych se nenudila. A ještě než tohle dopíšu: Co se týče Spřáteláků, nebo jak to mám nazvat, vše kolem nic teprve připravujeme, takže než se někdo rozhodne se s náma spřátelit, měl by si to urovnat, aby pak nemusel být zklamaný, jelikož Tenny chystá pravidla. Takže tímhle se omlouvám Tachi, že ji t ještě nemáme napsanou, ale budem se to snažit rychle napravit (Já za to nemůžu, to je Tennyina práce ;)).

Vaše Lali
(Tohle podepisování mi příjde divný, ale když to napíšu k podpisu u článku, nikdo si toho nevšimne.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tenny Tenny | 24. listopadu 2009 v 15:39 | Reagovat

Jo, jasně, ber si mě do huby, když si trůníš doma a paříš! Ty bys taky zářila nadšením, kdybys musela stát 45 minut v řadě na lístky na pitomý taneční a pak ti kámoška do telefonu vykřikovala, jak si to dneska užila jak celej den pařila hry... Pche... xD

Hm... Pravidla? Sakra... Já na ně zapomněla... *běží je napsat* xDDD

Jo a jen tak mimochodem, ten článek předtim, to BYL výkec, protože jinak nevim, jak to mam jako nazvat. :P xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama