Zprávy z domova i ze světa

14. prosince 2009 v 18:40 | Layla |  Aktuality
Ani by jste nevěřili, jakou mám teď depku. Měla jsem jít na 10. večer s lebkou, představení o legendách, mýtech a kultuře Japonska, ale jaksi se nemám do ČB jak dostat. No nic, co s tím nadělám. Ještě bych se s tím dokázala smířit, alezajela jsem na mail a koukám: mail od učitelky japonštiny. Hádejte, co v něm bylo. Pozvánka na ono výše zmíněné divadlo a hned několikrát. Já bych do toho... Ale i přesto si říkám, že to není nic, co by nedokázal spravit pohled na několik dílů nějakého dorama a zpráva, že v červnu vydali nový film Final Fantasy. Má fakt originální název: Final Fantasy VII: Advent Children Complete. Ale nadchnout mě to dokázalo.
Jinak já i Tenny hrdinně odoláváme šířící se pandemii a denně chodíme schánět poslední vánoční dárky. Ještě že už mi jich zbývá jen pár, protože tak se můžu soustředit na jedno jediné: Floorballový turnaj o pohár ředitele školy. Docela se těším, protože díky tomu bude víc vola o hodinách a žádné testy, juchů! A proč tolik nadšení? Chytám vám vánoční překvapení a splňuju všechny sliby, co jsem dala (A není jich málo.). Jen se těšte!
Jo a nakonec menší informace: Manga univerzita je, jak jste si určitě všimli, mimo provoz, protože ji také čekají menší úpravy, ale to asi až po prázdninách, jak to budu stíhat.

Vaše zklamaně nadšená Layla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helium a visual vládne xD Helium a visual vládne xD | Web | 15. prosince 2009 v 21:36 | Reagovat

Hlavně že bude "vůl o hodinách" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama