Červen 2010

Šílený vědomostní anime-manga kvíz!

27. června 2010 v 18:00 | Layla a Tenny |  Pár postřehů o manze a anime
No, hodně dlouho tu nebyla žádná soutěž. (Vlastně tu nikdy žádná nebyla, když nepočítáme tu věc s odhadováním pohlaví manga postaviček xD)
Tak proč nějakou neudělat, když máme fůru volného času?
Všelijaké soutěže o nej blog, nej písničku, nej bishíka a podobně nemají smysl a soutěže s obrázky mají problém v nízkém počtu participantů. Ale v tomhle se může zúčastnit každý, kdo má alespoň dojem, že se v anime vyzná, nebo kdo jich pár viděl...

Cena pro vítěze? Nádherňoučký diplomeček od Lali, pocit vítězství a čestný titul "Všeznalý otaku".
Odpovědi NEPIŠTĚ do komentářů, ale na náš email tennyalayla@gmail.com . (aby to bylo fér a všichni měli stejné podmínky...)

A jen tak mimochodem - nepoužívejte google ani jiný vyhledávač. Měli byste potom špatný pocit... Ale některé otázky jsou udělané speciálně tak, aby nešli vyhledat a jiné právě tak, abyste si museli trochu zahledat... xD Tak směle do toho!
 P.S. - Bacha na chytáky... ;)

EDIT 29. 06. : Vy skunci jedni! Co to vidí oči mé? 29x přečteno, 2 komentáře... A ani jeden email? Hošani, styďte se... Vsadím se, že jste si to jen přečetli a řekli si, že všechno víte, hm? Tak to bych se hádala... Pošlete nám ty zatracený emaily a uvidíte! :P 

Ta špatná generace?

22. června 2010 v 12:07 | Tenny |  Povídky
Další Narutovská FF, opět staršího data. Je to tak trochu parodie na všehny ty New Generaton Fanfikce, které mi upřímně lezou na nervy. Mě to přišlo jako brak, ale ostatní tvrdí, že je to vtipné... No, udělejte si svůj názor. :)


Bojím se...

22. června 2010 v 12:00 | Tenny |  Povídky
Jedna starší jednorázovka na Naruta. silně depresivní... Byla nominována do Konožského sborníku FF, prošla až d druhého kola, dál ne. (ani ne proto, že by byla špatná, spíš proto, že většina konožanů hlasovala pro takové ty vtipné blbosti typu 9 a 1/2 důvodu, proč Sasuke není EMO)
Chci ji mít na blogu, proti jí sem dávám... :)


Až tu mangu příště nedočtu, připomeňte mi, že jí můžou smazat...

21. června 2010 v 16:34 | Tenny |  Pár postřehů o manze a anime
Zatraceně, zatraceně a ještě jednou zatraceně! Víte, stala se taková nepěkná věc. Na stránce, kde vždycky čtu mangy v angličtině (www.mangafox.com) a je jich tam hromadu, udělali čistku. Smazali všechny velké a důležité série typu Naruto, Bleach, Skip Beat! a podobně... Jediné, co se mě dotklo, bylo smazání Skip Beatu!, protože Naruta čtu na konoze... Naštěstí je SB i na onemanga, tudíž to zas tolik nevadí. Smazali mimojiné i FMA a já ve strachu, že bych se nikdy nemusela dovědět, jak to skončí, jsem to dočetla na jiné stránce. :D Byla jsem vzhůru asi do dvanácti a slzičky skápěly... No prostě ten konec byl vymazlený. Všechny mé oblíbené postavy přežili, Ed a Al mají zpátky svoje těla a je to ukončené, ne jako první anime.
Jenomže dneska jsem se rozhodla zvětšit svojí CLAMP galerku. Jejich obrázky jsou prostě boží... Zbožňuju jejich mangy i jejich kresbu! Přečetla jsem Tsubasa, xxxHolic, Tokyo Babylon, Clover, Card Captor Sakura... A taky jsem četla X/1999 . Přiznám se, že jsem to z blíže nespecifikovaného důvodu nedočetla. No a dneska jsem si řekla, že bych si to mohla přečíst znova. Přečetla jsem si přeložené kapitoly na www.mangacesky.wz.cz a spokojeně klikla na mangafox, abych si v aj přečetla zbytek... Jenže sakra - ony tam nejsou! Smázli je! Klídek, koukneme se na onemanga.com... Cože? Tam nejsou? A nebyli ani na mangatraders.com . Tím je ovšem má manga databáze vyčerpána. (ještě jsem si stahovala z VNmanga.com, ale tu smazali celou... -_-")
Co já si nebohá počnu, dyť já nevím, jak to dopadlo s Kamuiem! (tedy, vím, že to nijak nedopadlo, jelikož tu mangu nedokončili, ale k tomu konci mi chyběli ještě nejmíň tři volume... :/ )
Ach jo... -_-" Takže jestli víte nějakou stránku, kde bych si to mohla stáhnout, bude vám ze srdce vděčná. :)

No, mimo můj pláč na Xkem, je tu jedna dobrá zpráva - Iron Man bude anime! Jeden z mých nejoblíbenějších superhrdinů a anime? Skvělá kombinace americké a východní animace, jej! pro toho chlapíka v brnění jsem měla vždycky slabost... :D
Jinak, tady máte odkaz na trailer - http://www.youtube.com/watch?v=L4Q7xgxDJh4&feature=fvw

Mám pocit, že jsem vám chtěla ještě něco říct... Ale už si nevzpomínám a nechci tu plakat sama nad sebou, tudíž si tu přečíst nějakou yaoi mangu. *rádoby nevinný úsměv* A tím vás přece nebudu zatěžovat, ne? :D

Ale kdybyste znali nějakou stránku, kde se dá Xko stáhnout, budu vám líbat ruce. ( ne, odkaz na amozon za vtipný považovat nebudu :P )

Prázdniny začali...

18. června 2010 v 18:47 | Tenny |  Epizody z mého života
Tedy, alespoň pro mě. Známky jsou uzavřené a já si budu příští týden hovět doma, jelikož nemá smysl navštěvovat školní ústav. Co bych tam taky dělala, že jo? Mám pocit, že bych tak akorát čuměla do zdi.
Dneska jsem tam byla, a popravdě, docela mi to vypilo krev. Na schodech jsem potkala jednu ze svých kamarádek - všechno v pohodě, dokonce jsme se dohodli, že mě zítra navštíví.
Když jsem ale přišla do třídy, vidím mé zbylé kamarídky jak sedí v hloučku a hrají Jungle speed (pokud nevíte - taková dost šílená stolní hra). To by mi konec konců nevadilo... Ale když jsem se pokusila zavést rozhovor, všechny kromě Lali mě okázale ignorovali. A jedna mě dokonce okřikla, ať neřvu. (jako ať nekřičim) To mě vážně dožralo. Vzhledem k tomu, že sama sebe skoro neslyším, mám dost dobrý důvod mluvit nahlas, ne? Asi nikdy nejednala s hluchou babičkou - protože všichni lidé, co špatně šlyší, většinou mluví hodně nahlas.
Mám pocit, jako kdybych tam po těch dvou měsících náhle nepatřila... (nebo po třech? Kdo ví...) Když chci zavést s kamarádkama rozhovor, stejně se to vždycky stočí na moje uši. Mám dojem, že si ty uši vypěstovali vlastní ego, či co... Nikdo se mě nezeptá, jestli se cítím dobře a jestli se mám fajn, všichni jenom, jestli už slyším.

Na špatnou stranu

15. června 2010 v 17:32 | Tenny |  Povídky
Tak, po dlouhé době jsem zase něco sepísala. Je to fanfiction na Naruta... Tak snad se vám bude líbit. :)

Uzavřená a vždy v opozici?

7. června 2010 v 21:39 | Tenny |  Epizody z mého života
Kdo vám nejlépe může říci, jací doopravdy jste? Ne, není to nejlepší kamarádka, rodiče, ani vy sami. Je to... psycholog, vážení.
Já u jisté paní byla. (kvůli mým dlouhotrvajícím ušním problémům...) Jak to probíhalo a jaké jsou výsledky?


Jak jsem se v lidech zklamala aneb já a můj vztek

2. června 2010 v 17:26 | Layla |  Aktuality
Ne, tohle není žádný srdce ryvný výkec. Jenom mám prostě občas pocit, že lidi mému okolí vzdálení jsou občas...Sama nevím, jak to říct. Víte, já tu nechci obviňovat lidi všeobecně, ale jen tu blábolím nějaké žvásty. Ono se to má tak, že lidé jsou vážně různí a snažím se to respektovat, ale občas mě někdo naprosto neznámý tak dokáže na****, že tak to nikdo mě blízký nedokáže. A to moji přátelé říkají, že mě nic jen tak nerozhodí, tedy aspoň k vzteku. Dělají si z toho legraci a občas jakoby soutěžili, kdo mne první naštve, ale doopravdy. Nevím, co je na tom pravdy, ale naštvat mě dokáže zaručeně několik věcí. O tom budu psát, protože v poslední době se mi tyhle věci staly už párkrát a úroveň výbuchu vzteku značně klesá, jak se mi zdá.

(perex)