Chvátám, chvátám! Švábice Lali se hlásí

7. července 2010 v 17:17 | Layla |  L-o mě
Měsíc a půl... MĚSÍC A PŮL! Říkala jsem si, že mé volno zase tak dlouhé není, ale když koukám, kdy jsem napsala naposledy článek já... Musím se stydět. Ještě větší škoda je, že to nijak neodčiním, jelikož jedu k Tenny asi za hodinu(ale to ona vás ž stihla informovat). Ale odškodnit bych vás nějak měla, to je pravda. Tak vám aspoň sdělím, co jsem to vlastně za dobu mé neaktivity dělala.

Moje neaktivita...začala už před půl rokem, někdy kolem Vánoc. A proč? Hehe. Tenkrát jsem totiž na Tenny vybalila jednu zajímavou informaci, a to že na manga.cz se objevila skvělá novina: Vějíř(taková ta knížečka plná mang od čaských autorů) přijímá nové příspěvky a nezáleží na tom, jestli umí dotyčný kreslit profesionálně. Tak jsme daly hlavy dohromady a vymyslely(teda spíš Tenny vymyslela) několik možných variant. Já vybrala, kterou zvěčním a začala makačka.
Náčrtky, realizace, obkreslování, vybarvování, obtahování fixem a tuší, skenování, zjišťování textu(to byl oříšek, když Tenny nemohla k mailu a všechno mi diktovala. Když jsem se ptala na detaily, odpověděla mi na něco úplně jiného), zadávání textu, dodělávání bublin, ceková dodělávka. Je toho dost, co? Nejhorší je, že nakonec jsme se mohly i s naším veledílem jít zahrabat a to z několika důvodů: Já idiot přehlédla datum odvzdávání a naprosto v klidu jim to poslala o měsíc později. Taky jsem blbě pochopila pojem spadávka a tak(prostě rozvržení pro tisk je úplně blbě). Nakonec se s tím můžeme pochlubit jenom tady vám a i tak se za to stydim.

Přidám tedy až se vrátím(už opravdu nestíhám) a slibuju(to bych neměla), že se budu snažit přidávat víc článků...stejně článků jako Tenny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | 7. července 2010 v 17:58 | Reagovat

Ráda tě tu zase vidím a už se těším na tu vaši mangu :)

2 Tinka Tinka | Web | 15. července 2010 v 20:34 | Reagovat

Heh, a MCH( MimoCHodem), je tu nějaká šance, že by Se objevil nějaký článek na jihotaku, nebo by Se alespoň sesmolil hrubý seznam členů s případnými kontakty? A máte zprávy o tom, jestli už Se našel nějaký čas na všechno tohle? Já bych s tím případně pomohla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama