Všechno dobré je i k něčemu zlé, ale zatím se to neprojevuje

8. října 2010 v 19:10 | Tenny |  Epizody z mého života
Lidičky, já nemám depresi! A ani nejsem naštavaná! Já jen, že v poslední době jsem psala, jenom když jsem se cítila takhle. Potom taky vzníkají úžasné výblitky. Buď rejpavé, nebo kontroverzní. Ale teď mám náladu dobrou. tak abyste věděli, že jsem taky někdy šťastná.
Jak jste si možná všimli, nadpis je parafráze na oblíbené rčení našich babiček a zavrzelých optimistů "Všechno zlé je i k něčemu dobré". Jenomže to bohužel platí i obráceně. Ale jak je v nadpisu napsáno - zatím se to nějak extra neprojevuje. Zatím... Jen abych to nezakřikla.

Chodím už celkem pravidelně do školy, i když je pravda, že dneska jsem tam zrovna nešla. Vůbec jsem v noci nespala a ráno mě hrozně bolela hlava. Vůbec netuším proč nemůžu spát... Je to hrůza. Navíc jsme měla samé noční můry o starověkém Římě. (to mám z toho, že čtu knížku Já, Claudius a tam se všude vraždí, tráví, incestuje a popravuje a prohlašuje za bohy... )

V úterý jsem byla v Praze v centru pro kochleární implantáty. To je totiž taková věcička - jdete na operaci, kdy vám do ušního hlemýždě voperují speciální zařízení, které pak předává signáli věci v uchu, která vypadá jako trochu větší sluchadlo a slyšíte úplně jak kdybyste byli zdraví. Potěšili mě. Oznámili, že nejsem vhodným kandidátem. (alias "Máš smůlu zlato, slyšíš až moc dobře.) Tak to teda fakt děkuju, to potěší.

Spolužačka mě s naprosto vážným hlasem varovala, ať nechodím k léčitelce, kam mě neustále tahá můj otec, protože mi to prý rozhodí "vnitřní energie". Že ona se v těhle věcech vyzná a že bych si spíš měla sehnat někoho, kdo by se se mnou modlil. No, vzhledem k tomu, že nevěřím ani na boha a ani na energie, nevím, nevím...
I když, to je jako s trpaslíky na Zeměploše. "V přece v bohy nevěříte, ne? Tak proč si berete do hrobu tu sekeru?" "No, co kdyby to ty bohové nevěděli?"

Lali už má hotový nový lay (KONEČNĚ!), ale jako natruc se jim rozbil skener. Odmítá to nechat oskenovat u nás, že prý na to nemáme ty správné vychytávky (ačkoliv máme mnohem lepší tiskárnu), takže jí trochu podezřívám, že mi něco tají. :D Ale zítra jí zlomím... xD Jde ke mě na návštevu, budeme dělat projekt na etiku s názvem "Konec knižní kultury?" .
Ještě bych s ní chtěla vyřešit jednu věc - další sraz jihotaku. Už mám určitou představu. inspirovali mě staré dobré časy na skautu (aspoň k něčemu byli dobré) a spolu s Lali připravíme úžasnou hru. Bude to ... No, nechte se překvapit. A studujet mangy a anime, ať jste ready. :D
Budou hmotné ceny. ;) (a tematické, žádná lízátka... :D Opravdu se budou týkat anime. )

Jinak, cítím se dobře. Slyšení celkem ujde.

Píšu teď novou fantasy povídku. Vymyslela jsem už názvy kapitol, ale název celé povídky ještě ne. Pracovní zní "Falešné proroctví". Na úvod jsem pyšná, ale nejde mi navázat normální kapitolou. Je to takové až moc tuctové a Mary Sueovské.... Ach jo.
Hlavní hrdinkou je kněžka Bohyně jménem Markéta (české jméno! xD), která se spolu s Hrdinou (velké písmeno je schválně) a jeho společníky vydává zničit Temného. Ale tohle není příběh o boji se zlem. Tohle je příběh o lžích. A i když se to zdá tuctové, rozuzlení bude velmi překvapivé. Mám tam dva šokující momenty. Jeden je hezky šokující, i když jsem trochu inspirovala jednou mojí oblíbenou spisovatelkou a druhý... No,je sice šokující, ale čtenářům se nebude moc líbít. Mám pocit, že mě obviní z něčeho nepěkného... Už mi to leze na mozek.
Sakra, přestanu s těmi narážkami.

Jinak, co se týče mangy, čtu Inuyashu. Už jsem u 50 volume, uf. :D Docela síla. Ale krásný humor a skvělý vývoj postav. To když Sango šáhne na zadek Mirokoví a jiné podobné hlody... xD (kdo neviděl, nepochopí :D ) Ale nejlepší jsou ty vtípky editorů. Věděli jste, že Sesshoumaru je ve skutečnosti lolicon a Jaken ho kryje? :D A tak dále... No já chcípala.

No nic. Půjdu se navečeřet. Zjistila jsem totiž, že čím kratší článek člověk napíše, tím víc lidí si ho přečte. A pak že nemá být konec knižní kultury...

Zdraví vás Tenny
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Idealist* Idealist* | Web | 8. října 2010 v 19:29 | Reagovat

Ale zase psát dlouhé články je též umění, a určitě se najde spousty lidí,co tohle oceňují:o)
S tím spaníš máš pravdu, já někdy mám taky takový "dny", že se hodiny válím, přemýšlím, než konečně usnu!Ale je to fakt o vzteka,to prostě víš, že musíš usnout,protože vstáváš ráno do školy,a budeš nevyspalá,a ono to zrovna vůbec nejde usnout. Ale já si myslím,že je to tím Měsícem. Vždycky když je úplněk, tak se blbě spí. To je dávná teorie.;)

2 Tenny Tenny | Web | 8. října 2010 v 19:37 | Reagovat

[1]: Jenže já dlouhé články píšu pořád... xD
Hm, měsícem? To mě nenapadlo. Díky za radu, příště budu nadávat na něj. :)

3 "Já jsem tady Vzduch!" "Já jsem tady Vzduch!" | Web | 9. října 2010 v 9:21 | Reagovat

No, nestala se deprese, ale bratr :D To snad mluví za vše...
Nejhorší je, že jsem všechno ohledně toho příběhu ztratila --" (nejvíc mě mrzí epilog :( ) s náhlým smazáním všeho.... no... --"

4 Kulíšek Kulíšek | 16. října 2010 v 17:41 | Reagovat

No, léčitelce bych moc něvěřila, ale modlení se mi nepřipadá o moc lepší :-D(nikoho nechci urazit). A jinak, jaká prosím je ta knížka Já, Claudius? Přemejšlela sem, že si ji přečtu, tak jestli to stojí za to :-).

5 SlavaYdh SlavaYdh | 6. října 2017 v 3:58 | Reagovat

Hi everyone! Lately I have been struggling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-problems>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

6 AlysonFjr AlysonFjr | E-mail | Web | 8. října 2017 v 23:48 | Reagovat

Hey all! Lately I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/how-does-tramadol-work>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

10 AlysonSal AlysonSal | E-mail | Web | 29. října 2017 v 12:53 | Reagovat
11 BethanyGzw BethanyGzw | 29. října 2017 v 20:04 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://eaamongolia.org/vanilla/discussion/583854/an-supreme-guide-to-canadian-pharmacy-online>site</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama