Prosinec 2010

Jak se ten rok (ne)vyvedl

31. prosince 2010 v 23:54 | Tenny |  Epizody z mého života
Většinou na konci roku vzpomínáme, co všechno pěkného se nám stalo a jak jsme si to užili. a jak byl tenhle rok skvělej a škoda že končí.
Já jsem si zavedla v duchu takový zvyk, že jsme všechny roky nějak pojmenovala. Rok malérů, rok skvělých prázdnin, rok nový školy a podobně. Ale všechny ty názvy jsem tak nějak zapomněla. Jediný, co si vybavuju, je rok extrémů. Už ani nevím, co to bylo za číslo, ale pamatuji se, že to bylo proto, že toho roku byla strašná vedra i nejvíc sněhu za bůhví kolik let.

Jak bych tedy nazvala rok 2010? Nazvala bych ho rokem změn.

Proč o sobě říkám, že nejsem yaoistka

31. prosince 2010 v 18:10 | Tenny |  Pár postřehů o manze a anime
No, tohle není další z těch článků, kteří vynášejí yaoi do nebes, nebo se nad ním pohoršují. Pochybuji, že by po tomto tématu týdne existoval ještě nějaký blogař, který by nevěděl, co to znamená, ale pokud by se přece jen takový člověk neobjevil, tady se to taky nedočte.
To jen pro jistotu...

Hodně lidí si myslí, že když člověk čte yaoi, je automaticky yaoistka. (ač si některé slečny myslí opak, většina homosexuálů z yaoi příliš nadšená není a nečtou to, takže termín yaoista se ani nebudu obtěžovat používat)
Já yaoi čtu. Přitom yaoistka nejsem. (repspektive se tak nenazývám a říká mi tak jenom Lali, když mě chce naštvat)

Ta naše "elitářská skupina sviní" (AK) a její problémy

25. prosince 2010 v 15:52 | Tenny |  Názory, úvahy a téma týdne
EDIT: Už se to tak nějak vyřešilo, takže nemusíte psát rozhorčené komentáře. Tedy, můžete, ale musím vás upozornit, že jsem dosti cholerická a i když to třeba tak nemyslíte, snadno se naštvu. Tak abyste se nedivili, když vám odepíšu dost ostře.

Ach jo. AK se v poslední době otřásá v základech. Když odezněla aféra s Marcelem Jungem, myslela jsem, že bude klid. Začalo se opět přijímat a slušně, vypadalo to, že vše jede jako na drátkách.
A teď tu máme další aféru a spolu s ní skupinu rejpalů, kteří se jako maskovaní mstitelé (respektive nemaskovaní, na anonymní urážky ještě díkybohu nedošlo) vynořují a mají sarkastické poznámky k vedení.
A zase je z nás, čili z AK, elitářská skupina sviní a snobů, kteří si nevidí ani na špičku nosu.

Nervy na dranc

24. prosince 2010 v 11:39 | Tenny |  Epizody z mého života
Moje nervy jsou na dranc a to totálně. Mám pocit, že se asi zhroutím a mám tak mizernou náladu až to bolí.
Že by to bylo těmi Vánoci? Oněmi svátky "lidu a míru"? Už ráno jsme se stihli s mámou pěkně pohádat. Ona je vůbec ten týden před vánocemi nabručená a já začínám hysterčit. Odmítla jsem zdobit vánoční stromek sama, protože to dělám každý rok, zatímco zbytek rodiny milostivě chrápe nebo čumí na televizi. Matka se urazila a řekla, že to udělá sama.

Vánoce, Vánoce přicházejí...

19. prosince 2010 v 16:50 | Tenny |  Epizody z mého života
Co bychom to byli za blog, kdybychom neuveřejnili nějaký vánoční článek…
Zatímco Lali chudinka trpí na každoročním vánočním koncertě, kde zpívá její babi, mě přišlo na mysl, že bych konečně měla něco sepsat.

Neptejte se mě

1. prosince 2010 v 18:59 | Tenny |  Názory, úvahy a téma týdne
Prosím vás, neptejte se mě na mojí oblíbenou knihu. Protože to je prostě otázka na kterou nejde odpovědět. Stejně jako člověk nemá jeden oblíbený film, jednoho oblíbeného zpěváka či herce... Ani u knížek to není možné. (tedy, pokud nepočítáme ty osoby, které četly jenom HP nebo Stmívání, ty pak asi nemají co řešit...)