Novinky a nějaká ta reklama

1. března 2011 v 17:50 | Layla |  L-o mě
Půl roku sem, půl tam, ale jsem zase zpět. A hodlám vše uvést na pravou míru. Říkáte si asi, co to tu vyvádíme? Jednoduše nám šiblo, ale to není žádná novina. Pro zvědavce, můžu vám ten půlrok klidně i zdefinovat, ale bude to stručné. Já taky nic víc, než stručně nic neumi. Někdy to je výhoda, ale tady...
Když se tak podívám zpátky, zjistím, že naposledy jsem psala recenzi na Království koček. No to je teda pěkně dávno. Od té doby jsem se zúčastnila prvního srazu Jihotaku(skupina pro otaku z Jižních čech), z kterého si pamatuji velice pěkné chvíle. Tato zmínka je velice příhodná, když vlastně teď v neděli budeme pořádat druhý a už se opravdu těším. Taky proto, že to budu pořádat skoro celý já, ale to je vedlejší.
Následovně v prosinci jsem si užila parádní adrenalin během floorballového turnaje. Řeknu vám, já se tak bála. Na každém zápase se mi třásly nohy, že jsem mysleala, že tam padnu, ale vydržela jsem to. A stálo to za to. Sice jsme tentokrát za první místo nedostaly pohár, ale jenom nějaký namalovaný na diplomu, ale pocit zůstal a dodal tolik potřebné sebevědomí. Díky tomu jsem taky pak k Vánocům dostala vlastní floorballku, takže už nemusím hrat s těmi školními krámy.
Vánoce, Nový rok....Konec prvního pololetí mohl být lepší... A konečně minulý týden jsem byla na maturitním plese mé sestřenky. Vůbec jsem tam nechtěla, několikrát mi předtím ruply nervy, ale nakonec se mi to líbilo. Ještěže mě tam sestřenka a kamarádka držely nad vodou.
Tak a už jsme zase v realitě. Podoba blogu tak, jak to vidíte nyní, je pouze provizorní. Až se mi spraví mamky počítač se skenerem(zde mám pouze takový ten dokumentový), pak se můžete těšit. Původně to mělo být laděno pohádkově, ale nakonec se asi budete koukat na chrliče s harpijemi (pro pány specielně nahoře bez).
V budoucnu bych tu chtěla mít takovou komiksáckou základnu pro mou tvorbu. Aktuálně pracuji na reinkarnaci starých nápadů. Můžete se těšit na steampunkového za každých okolností dokonalého hrdinu, kterého jsme s Tenny vymyslely v rámci úkolu na francouzštinu. Od té doby prošel jistými úpravami a značně jsem se inspirovala stylem slečny jménem humon z DA. Snad se vám tento stripový komiks bude líbit.
Časem bych chtěla podobně zvěčnit i příběh, který aktuálně hraji na serveru Aragorn.cz. Snad se najde i čas přivést k životu Neskutečnou Tenyu (komiks, který jsme s Tenny tvořily v tercii), příběh závislačky na kávě přenesené do jiné dimenze něšťastnou náhodou a také můj další nápad pro úkol z francouzštiny o tom, jak si žijí krávy(aneb čím barevnější, tím slavnější). Tu poslední zmínku si nijak nevykládejte. Prostě jsme měli udělat komiks na téma rasismus a já vymyslela příběh o komunitě dobytka, kde na vrcholku je ta kráva, která je svou barvou zastoupena nejméně(Milka). Porovnejte to s lidmi. Běloši se v historii většinou chovali nadřazeně nehledě na to, že tvoří nejmenší část populace naší planety.
To bylo něco k zamyšlení a nyní ke slibované reklamě. Mám dva favority, co se týče vtipných komiksů na DA. Výše zmíněnou humon, která má tak úžasné příběhy. Zbožňuju Love and Tentacles nebo komiksy o Nielsovi. A vy budete taky. Hlavně milovníci genderbender a odobných komiksů, které narážejí s vtipem na lásku bez rozdílu na pohlaví.
A pro obdivovatele němých stripů s vtipem, nebo komiksů ze života doporučuju matku a tvůrkyni komiksů z povolání SilentReaper. Stupid Fox je geniální a její příhody jakbysmet. Tak si to užijte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama