Květen 2011

Chceme mít právo na problémy!

30. května 2011 v 23:10 | Tenny |  Názory, úvahy a téma týdne
Jo, ten nadpis asi zní pěkně divně. Kdo by chtěl nějaké právo na problémy, že? Nejlepší by bylo vůbec žádné problémy nemít. Ale co naplat, život není dokonalý a problémy má dneska každý. Ale čím víc lidí má problémy, tím víc narážím na onen proklamovaný názor: "Co si stěžuješ? Existujou lidi, co jsou na tom mnohem hůř než ty! Postižení, děti v Africe, co nemají co jíst, sirotci... A koukej třeba na člověk XYZ, jak to všechno překonal a přitom na tom byl mnohem hůř než ty!"
A teď už by vám ten nadpis měl dávat smysl.

Moje úžasná a děsivá budoucnost

28. května 2011 v 11:36 | Tenny |  Názory, úvahy a téma týdne
Budoucnost se moc přívlastky hodnotit nedá. Protože prostě nemůže vědet, jaká bude - jestli úžasná, děsivá, nebo bůhví jaká. Budoucnost je jenom a pouze nejistá.
A přišla jsem na to, že moje vidění budocnosti se odvíjí především od mojí nálady. Když má člověk dobrou, vidí v budoucnosti naděje a přiležitosti, zato v depresi má z budoucnosti strach.
Moje budoucnost... je tím největším strašákem. Ale dnes mám i přes hnusné počasí náladu dobrou a tak pro jednou chci svou budoucnost prostoupit nadějí.

Ohlédnutí za DA

20. května 2011 v 18:16 | Layla |  L-obrázky
To se na to podívejme. Na DA už si hovím něco přes rok, ale na mém kontu kvalitních obrázku to není zrovinka znát. Momentálně se nacházím ve fázi pátrání po důvodu. Mimo porouchaného skeneru, který se sice zpravil, ale rozbil se počítač, u máme lenost, příliš složité klikání a znovu lenost. Tak nevím, stojí mi to za to? Popravdě, jsem ráda zakaždou pochvalu, kerá zahřeje u srdce, ale i za konstruktivní kritiku, která mne posune zase o kousek dál. Pro inspiraci tu mám několik starších děl, o které se s vámi ráda podělím. Však už to taky je potřeba, jelikož tato rubrika, ale i blog, začínají obrůstat pavučinou.


Pamatujete se? Toto bylo kdysi v soutěži o nejlepší fanart. Nevyhrála, Sunako chudinka, ale i přesto je to jedno z těch děl, na které jsem aspoň trochu pyšná. Ale má divný ruce.