Ohlédnutí za DA

20. května 2011 v 18:16 | Layla |  L-obrázky
To se na to podívejme. Na DA už si hovím něco přes rok, ale na mém kontu kvalitních obrázku to není zrovinka znát. Momentálně se nacházím ve fázi pátrání po důvodu. Mimo porouchaného skeneru, který se sice zpravil, ale rozbil se počítač, u máme lenost, příliš složité klikání a znovu lenost. Tak nevím, stojí mi to za to? Popravdě, jsem ráda zakaždou pochvalu, kerá zahřeje u srdce, ale i za konstruktivní kritiku, která mne posune zase o kousek dál. Pro inspiraci tu mám několik starších děl, o které se s vámi ráda podělím. Však už to taky je potřeba, jelikož tato rubrika, ale i blog, začínají obrůstat pavučinou.


Pamatujete se? Toto bylo kdysi v soutěži o nejlepší fanart. Nevyhrála, Sunako chudinka, ale i přesto je to jedno z těch děl, na které jsem aspoň trochu pyšná. Ale má divný ruce.
Věrní čtenáři si tohle možná pamatují. Na starém blogu to velmi dlouho "hyzdilo" pozadí stránky.


Takový malý pokus o clapmovský vzhled. Tenny se to sice nelíbí, ale já v něm vidím jisté kouzlo. To budou ale spíš ty trable s vlasy. Původně vodovky, pak přetřeno tuší, a nakonec to stejně vypadá jako něco velmi pazvláštního.


Prasátko Neil vzniklo za těžké nudy během jdné z hodin ve škole. Kdybych uměla skenovat, vypadá líp, ale i tak jsem za něj ráda. Vždy si vzpomenu na FF a styl kresby jejích postaviček.


Toto mělo být realistickou formou mé postavy z příběhu, který jsem zatím nikde neuveřejnila. Mám ji ještě dvakrát, ale jen jeden z dalších pokusů tento předčí. A ten nemám oskenovaný.


Kdepak jste to asi viděli? To je ta postavička ze stávajícího laye. Ale brzo ji vyhodíme, nebojte se.


Příklad naprostého zruinování barev. Přesto všechno jsem na tohle hrdá. Škoda, že nevím důvod.


A toto mělo být na pozaí původně. Nešlo mi to naformátovat, tak jsem se na to vykašlala a dělám úplně jiný. Přesto je toto má srdcovka.
A poslední tři patří mezi novější. Snad se líbilo, děkuji za pozornost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama