Aktuality

Jak jsem se v lidech zklamala aneb já a můj vztek

2. června 2010 v 17:26 | Layla
Ne, tohle není žádný srdce ryvný výkec. Jenom mám prostě občas pocit, že lidi mému okolí vzdálení jsou občas...Sama nevím, jak to říct. Víte, já tu nechci obviňovat lidi všeobecně, ale jen tu blábolím nějaké žvásty. Ono se to má tak, že lidé jsou vážně různí a snažím se to respektovat, ale občas mě někdo naprosto neznámý tak dokáže na****, že tak to nikdo mě blízký nedokáže. A to moji přátelé říkají, že mě nic jen tak nerozhodí, tedy aspoň k vzteku. Dělají si z toho legraci a občas jakoby soutěžili, kdo mne první naštve, ale doopravdy. Nevím, co je na tom pravdy, ale naštvat mě dokáže zaručeně několik věcí. O tom budu psát, protože v poslední době se mi tyhle věci staly už párkrát a úroveň výbuchu vzteku značně klesá, jak se mi zdá.

(perex)

Zprávy z domova i ze světa

14. prosince 2009 v 18:40 | Layla
Ani by jste nevěřili, jakou mám teď depku. Měla jsem jít na 10. večer s lebkou, představení o legendách, mýtech a kultuře Japonska, ale jaksi se nemám do ČB jak dostat. No nic, co s tím nadělám. Ještě bych se s tím dokázala smířit, alezajela jsem na mail a koukám: mail od učitelky japonštiny. Hádejte, co v něm bylo. Pozvánka na ono výše zmíněné divadlo a hned několikrát. Já bych do toho... Ale i přesto si říkám, že to není nic, co by nedokázal spravit pohled na několik dílů nějakého dorama a zpráva, že v červnu vydali nový film Final Fantasy. Má fakt originální název: Final Fantasy VII: Advent Children Complete. Ale nadchnout mě to dokázalo.
Jinak já i Tenny hrdinně odoláváme šířící se pandemii a denně chodíme schánět poslední vánoční dárky. Ještě že už mi jich zbývá jen pár, protože tak se můžu soustředit na jedno jediné: Floorballový turnaj o pohár ředitele školy. Docela se těším, protože díky tomu bude víc vola o hodinách a žádné testy, juchů! A proč tolik nadšení? Chytám vám vánoční překvapení a splňuju všechny sliby, co jsem dala (A není jich málo.). Jen se těšte!
Jo a nakonec menší informace: Manga univerzita je, jak jste si určitě všimli, mimo provoz, protože ji také čekají menší úpravy, ale to asi až po prázdninách, jak to budu stíhat.

Vaše zklamaně nadšená Layla

Vítejte na novém blogu!

31. října 2009 v 15:00 | Tenny
Vítám zde ty, co jsou tady poprvé i ty, co znají náš starý blog a proto se objevili tady. Je to dobrý, co? xD
Jak někteří z vás jistě dobře ví, tenhle blog patří dvěma, mohu-li říct skvělým, osobám, které si přezdívají Tenny a Layla (někdy taky jinak než Layla... Že by krize osobnosti? Ne, jenom moc lidí, co používají stejnou přezdívku. xD )
Dříve jsme operovali na blogu zvaném terisek-bavisek.blog.cz, takže vás asi moc nepřekvapuje, že jsme se přestěhovali. Jednou jsme se prostě shodli, že by nezaškodilo změnit blog, protože pod tím předchozí názvem si asi většina lidí představí nějaký didlinkovský blog s pixelkami a bleskowkami, což my URČITĚ nejsme.
A nezměnil se jen název, změní se i jiné věci. Blog je teď mnohem lépe zorganizovaný a přehledný. Také toužíme po tom, aby byl mnohem více autorský. Naše vlastní články, recenze, obrázky a ty ostatní věci... jistě jste si všimli, že layout není z nějakého obrázku ukradeného na googlu, ale náš vlastní, tedy, Layli vlastní, chtěla jsem říct. xD (no, ale nápad to byl můj... :D )

Prostě začínáme od píky, abychom byly lepší! Člověk musí pořád toužit po zlepšení, protože je tu vždycky někdo, kdo je lepší. A já můžů říct, že jsme se za tu dobu, co blogujeme, už hodně zlepšily. Layla umí mnohem lépe kreslit a vytváří nádherné layouty, já se neustále zlepšuji v psaní recenzí , povídek a podobných věcí. (ovšem si neustále fušujeme do řemesla. xD )
Náš blog byl před dávnou dobou takový, jakých je na blog.cz plno. Teď už nenajdete blog,. který by se našemu podobal. a na to jsme pyšné - sice nechrlíme 20 článků za den, ale zato jsou to články kvalitní, dlouhé a obsažné. Hm... Něco tu zapáchá... Že by samochvála? xD
Ne, nejsme dokonalé. Máme tu pořád nějaké ty vygooglované obrázky, málo recenzí a podobné věci... ale snažíme se, sakra jó!

Je pravda, že tu moc článků ještě není, ale ty budeme přidávat postupně, nejenom ty nové, ale ty staré z původního blogu. Tak snad se vám tu bude líbit!

Zdraví vás Tenny, expertka o manze a taky Layla, expertka přes dorama ! ;)

P.S. - Jestli vás náš blog zaujal, můžeme se klidně spřátelit. Ale pozor, jsme vybíravé! Navíc... Je divné nabízet spřátelení, kdy na blogu ještě skoro nic není, tak radši počkejte, třeba budete zklamaní... xD

P.S.S. - HAHAHAHAHAHA! To koukáš, co Tachiko!? Tak si rychle něco založ, ať se nám vyrovnáš! :P
 
 

Reklama