L-straré povídky

Útržky ze života 01 - V průsmyku Kikyou

24. ledna 2010 v 15:16 | Layla
Edit: Toto je má první fanfiction. Tento článek je ze starého blogu, a je opravdu, opravdu starý. Pokud se vám zdá, že jste ho už někde viděli, je také umístěn na konoha.cz.


Útržky ze života - Kabuto - 01 - V průsmyku Kikyou


Na zem dopadla mrtvola muže. Chlapec v křoví vystrašeně odvrátil obličej. Přitiskl se ke stromu, po tvářích se mu skutálely slzy.
"Copak to nechápete? Jenom procházíme, nechte nás projít vaší zemí. Nic jsme neudělali!" Zakřičela žena.
Měla na sobě lehké šaty zelené barvy. Na ramena jí spadaly stříbřité lesklé husté vlasy, v pomněnkových očích měla zděšení a slzy. Kolem ní stálo několik mužů, byli připraveni ji bránit.
Naproti nim stáli ninjové, nejspíš chunini, podle čelenek patřili k Listové vesnici. Dostali dnes rychlou misi, a to zlikvidovat skupinu ninjů, kteří se snaží průsmykem Kikyou dostat do Listové, aby se mohli pokusit ukradnout tajemství klanu Hyuga. Když dorazili, našli ženu s několika muži. Ninjové se na nic neptali. Jeden z nich vyrazil a zasáhl muže, který stál ženě nejblíž. Přes její vysvětlování a nářky ho zabil.
Další hned zareaguje: "Jsi příliš unáhlený, Kate! Nikdo neříkal, abys ho zabíjel. Jak víš, že jsme našli správné?"
"Nikdo jiný tu není, pane. Musí to být oni," odporoval mu útočník. Jeho pes souhlasně zaštěkal.
"My nic neudělali, nechte nás projít," prosila žena.
Klečela u mrtvého.
"Ne, je nám líto. Teď tudy nikdo nesmí projít, máme tu misi a nechceme, aby kdokoli měl šanci proklouznout," řekne omluvně vůdce ninjů.
"Ale…," pokusila se ho přemluvit.
 
 

Reklama