Naše downloady

Můj vánoční dárek pro vás - Manga!

24. prosince 2009 v 11:45 | Tenny
Už asi v říjnu jsem si říkala, že bych měla něco věnovat lidem, co pravidelně chodí sem na blog. (ne, že by ji bylo nějak moc... xD )
A to, že bych mohla přeložit nějakou mangu, mě napadlo velmi brzo. No, vzhledem tomu, jak často čtu v angličtině (pořád... xD ) by překlad nebyl problém, ale editace... To je jiná. Já, počítačový antitalent, který nerozumí ani těm nejpitomějším programům... Něco jako photshop je neomžné ovládat.
Ale co, řekla jsem si, jsou Vánoce, tak se trochu snaž. Tak jsem vzala jiný program (OpenCanvas, který jsem okoukala od Kobylky v pyžamu... xD )

Jenomže, co přeložit? Nakonec jsem vybral krátký příběh o 21 stránkách, který jsem objevila jednou při projíždění mangafoxem. Zaujal mě svojí krátkostí, malým množstvím textu a hlavně, příběhem. Je až zvláštní, jak tak krátký příběh dokáže vystihovat tolik pocitů. Aspoň mi to teda přišlo... xD

Jmenuje se Sono te kara tsutawaru a je od mankaga jménem Kyuugo. (opravdu jenom Kyuugo) Četla jsem od tohohle člověka těch mang víc a řekla bych, že je to chlap, i když to byli... hm... Shonen-ai. xD

A o čem to je? Pro někoho to možná bude příběh o lásce, která nehce být zničena. Pro někoho příběh o síle přátelství. Pro někoho možná příběh o tom, že nový rok přináší nováb rozhodnutí a novou odvahu. Pro jiného zase o síle vazeb v rodině... Kdo ví, co v tom uvidítě vy. Já jsem z toho například právě dostala hrozný hlad, ale to je vedlejší... xD

Jo, a omluvte děsivou editorskou práci. Ano, vím, že to neumím, a už to stejně nehodlám dělat znova. xD A Lali - na nějaký zarovnávání ti kašlu! Předveď se ty!

No nic... Užijte si to. A Hezký Vánoce... :)

Zdroj obrázků v aj:  http://www.mangafox.com/manga/sono_te_kara_tsutawaru/v01/c000/2.html (pro další stačí kliknout na next)
 
 

Reklama