Recenze (hrané seriály a fimy)

Supernatural / Lovci duchů - recenze

14. března 2011 v 17:59 | Tenny
Jo, jo. Kasala jsem se, jak budu psát recenze, až se ze mě bude kouřit a skutek utek. Věcí, která mi v tom bránila, ale nebyla moje pověstná lenost, spíše nedostatek materiálu na recenzování. Poslední anime jsem viděla tak před půl rokem a já vám nevím, ani jsem neměla chuť hledat a pouštět si další. Mangy sice čtu, ale žádné nové, pořád ty samé, jenom čekám na nové díly.
Ale i když jsem to nečekala, strávila jsem celé prázdniny (doslova) sledováním seriálu Supernatural - v doslovném překladu "Nadpřirozeno", u nás na Primě Cool dávané pod názvem "Lovci duchů". Tentokrát si člověk sice netrhá z české verze názvu vlasy (jako třeba u Počátku), ale přesto je poněkud nepřesný.
Ale ještě než vám přiblížím děj, postavy a všechnu tu omáčku kolem, odpovím na tu nejdůležitější otázku. Má cenu se na tento zatím 6. sériový seriál koukat? Ano, má. Já jsem začala v sobotu odpoledne a dnes večer jsem shlédla 1. díl 6. série. 1. díl má 40 min., každá série 22 dílů kromě třetí, tam má 16. Tak si o tom udělejte obrázek. :D

 
 

Reklama